Apdovanoti Skuodo rajono gabiausi vaikai

Paskelbta 25 lapkričio, 2022 m., skiltyje Naujienos
Graži šventė nuvilnijo Skuodo Bartuvos progimnazijoje, kurioje buvo apdovanoti gabiausi Skuodo rajono vaikai ir mokiniai. Moksle, sporte, mene – visose srityse buvo geriausių! Šventės metu gražiausias padėkas vaikams ir jų mokytojams skyrė Skuodo rajono savivaldybės mero pavaduotoja Daiva Budrienė, Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Renata Kilijonienė, švietimo įstaigų vadovai.
Skuodo rajono savivaldybės Taryba skyrė 6000,00 Eur gabių vaikų ir mokinių ugdymui, skatinimui ir rėmimui.
Eil. Nr.Vardas, pavardė, mokyklaMokytojasTarptautinis, Respublikos ir (ar) regiono, organizatoriusRenginio pavadinimasVieta
1.Skuodo vaikų lopšelio darželio „Smalsučių“, „Gudručių“, Buratinų“, „Boružėlių“ grupių vaikai (iš viso – 15)Lina VitkauskienėRespublikos, Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centrasRespublikinis vaikų kūrybos konkursas „Gyvūno teisių knyga“II
2.Skuodo vaikų lopšelio darželio „Vyturėlių“ grupės vaikai (iš viso – 20)Silvija LazdauskienėRespublikos, LR žemės ūkio ministerijaŠviečiamosios gyvulininkystės programa „Gyvulininkystė ir mes“ (Kūrybinių darbų konkursas)III
3.Kamilė Ramanauskaitė Skuodo Bartuvos progimnazijaLaima VaitulevičienėRespublikos, Platelių meno mokyklaRespublikinis vaikų kūrybinių darbų konkursas „Platelių ežero salų padavimai ir legendos“I
4.Gabija Zubaitė

Skuodo Bartuvos progimnazija

Daiva JonušienėTarptautinis, Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnybaTarptautinis pradinių klasių mokinių piešinių konkursas „Vaikai už taiką“I
5.Aistė Laukineitytė

Skuodo Bartuvos progimnazija

Daiva JonušienėTarptautinis, Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnybaTarptautinis pradinių klasių mokinių piešinių konkursas „Vaikai už taiką“II
6.Matas Saukantas

Skuodo Bartuvos progimnazija,

Skuodo meno mokykla

Greta BeniušienėRespublikos, Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centrasNacionalinis konkursas „Lietuvos kovų už laisvę netekčių istorija“II
 Regiono, Platelių meno mokyklaII Žemaitijos krašto vaikų ir moksleivių dainų festivalis-konkursas „Dainos takais 2022“I
TarptautinisII-asis pasaulio vokalistų ir instrumentalistų konkursas „Žvaigždžių sonata“ 2021/2022Geriausias Folk atlikėjas

I, III

Respublikos, Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklaVIII-asis respublikinis vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Rudens spalvos“II
7.Vijas Jablonskis

Skuodo Bartuvos progimnazija

Rasa VeitienėRespublikos, Lietuvos biologijos mokytojų asociacijaXV-oji Lietuvos 5–8 klasių biologijos olimpiadaIII
Respublikos, Klaipėdos universitetas6-oji Lietuvos 5-8 klasių mokinių STEAM  (gamtos mokslų-biologijos) olimpiadaII
8.Monika Dargytė

Skuodo Bartuvos progimnazija

Greta BeniušienėRespublikos, Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

 

Nacionalinis konkursas „Lietuvos kovų už laisvę netekčių istorija“III
Aušra LožienėRegiono, Skuodo r. savivaldybės administracija ir R. Granausko viešoji bibliotekaKonkursas „Skaitymai žemaitiškai“II
9.Deimantė Stonytė

Skuodo Bartuvos progimnazija

Jūratė RidikienėRegiono, LMNŠCLietuvos mokinių meninio skaitymo konkursasIII
10.Gintas Vinogradovas

Skuodo Bartuvos progimnazija

Daiva JonušienėRegiono, Skuodo r. savivaldybės R. Granausko viešoji bibliotekaKompiuterinių piešinių konkursas „Varlės šoka žaliąjį šokį“I
11.Gabrielė Mikštaitė

Skuodo Bartuvos progimnazija

Rasa ArlauskienėRegiono, Skuodo r. savivaldybės R. Granausko viešoji bibliotekaKompiuterinių piešinių konkursas „Varlės šoka žaliąjį šokį“II
12.Karolis Jablonskis,

Skuodo Bartuvos progimnazija

Daiva JonušienėRegiono, Skuodo r. savivaldybės R. Granausko viešoji bibliotekaKompiuterinių piešinių konkursas „Varlės šoka žaliąjį šokį“III
13.Inesa Dvarionaitė,

Mosėdžio gimnazija

Virgilijus PajarskasRespublikos, LMNŠCLietuvos jaunųjų geologų olimpiadaII
14.Faustina Valinskytė,

Mosėdžio gimnazija

Virgilijus PajarskasRespublikos, LMNŠCLietuvos jaunųjų geologų olimpiadaIII
15.5 kl. mokiniai (iš viso – 17)

Mosėdžio gimnazija

Virgina JonkuvienėRespublikos, LR žemės ūkio ministerijaŠviečiamosios gyvulininkystės programa „Gyvulininkystė ir mes“ (Kūrybinių darbų konkursas)I
16.5–8 kl. mokinių grupė  Mosėdžio gimnazija (iš viso – 25)Virgina JonkuvienėRespublikos, VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūraPažintinės žuvininkystės „Išauginta ES“ programos kūrybinių darbų konkursas (Meno kategorijoje)I
17.Samanta Skersytė

Mosėdžio gimnazija

Dalia NoreikienėRespublikos, LMNŠCRespublikinės etnokultūros varžytuvės „Tarmių lobynai“II
Regiono, Skuodo r. savivaldybės administracija ir R. Granausko viešoji bibliotekaKonkursas „Skaitymai žemaitiškai“I
18.Airidas Lazdauskas

Mosėdžio gimnazija

Dalia NoreikienėRespublikos, LMNŠCRespublikinės etnokultūros varžytuvės „Tarmių lobynai“II
Regiono, Skuodo r. savivaldybės administracija ir R. Granausko viešoji bibliotekaKonkursas „Skaitymai žemaitiškai“III
19.Austėja Jonkutė

Mosėdžio gimnazija

Marytė ŠikšnienėTarptautinis, VGTUTarptautinis matematikos ir informacinių technologijų konkursas „Paveikslas – matematikos užduotis“III
20.Valentas Valskis

Mosėdžio gimnazija

Marytė ŠikšnienėRespublikos, Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnybaRespublikinis 5–8 klasių mokinių matematikos konkursas „Virtuali matematika“II
Regiono, Klaipėdos universitetasVakarų Lietuvos regiono 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiadaII
21.Arina Kontrimaitė

Mosėdžio gimnazija

Dalia NoreikienėRegiono, Skuodo r. savivaldybės administracija ir R. Granausko viešoji bibliotekaKonkursas „Skaitymai žemaitiškai“III
22.Ugnė Petrauskaitė

Mosėdžio gimnazija

Alina GadeikienėRegiono, LRTLietuvos vaikų ir moksleivių dainų konkursas „Dainų dainelė“Laureatė
23.Mantvydas Pajauskas

Skuodo Pranciškaus Žadeikio gimnazija

Irena KondrotienėRespublikos, LR ŠMSMEuropos mokinių rašinių konkursas, skirtas DNR dienai minėtiII
24.Vokalinis ansamblis „Animus“ (Gustė Vasiliauskaitė ir Austėja Beniušytė)

Skuodo Pranciškaus Žadeikio gimnazija,

atstovavo Skuodo kultūros centrui

Greta BeniušienėRespublikos, Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centrasNacionalinis konkursas „Lietuvos kovų už laisvę netekčių istorija“II
25.Kamilė Lankutytė

Skuodo Pranciškaus Žadeikio gimnazija

Laimutė Ronkaitienė

Kristina Petrulevičiūtė

Respublikos, LR ŠMSM54-asis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas, Vertimų sekcijaIII
26.Aurelija Reliūgaitė

Skuodo Pranciškaus Žadeikio gimnazija

Bronislava TamošauskienėRespublikos, LMNŠCRespublikinės etnokultūros varžytuvės „Tarmių lobynai“III
Regiono, Skuodo r. savivaldybės administracija ir R. Granausko viešoji bibliotekaKonkursas „Skaitymai žemaitiškai“II
27.Gabrielė Jautakytė

Skuodo Pranciškaus Žadeikio gimnazija

 Respublikos, Skuodo r. savivaldybės administracija ir R. Granausko viešoji bibliotekaRespublikinis žemaitiškos kūrybos konkursas Koram žemaitėška“I
Regiono, Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinė gimnazija, Lituanistikos centrasRegioninis konkursas „Koram žemaitėška“I
28.Ema Pociūtė

Skuodo Pranciškaus Žadeikio gimnazija

Laimutė Ronkaitienė

 

Regiono, LMNŠCLietuvos mokinių meninio skaitymo konkursasII
Regiono, Plungės kultūros centrasVaikų ir jaunimo poezijos kūrėjų ir meninio skaitymo konkursas „Mano kraštas“III
29.Marius Kubilius

Skuodo Pranciškaus Žadeikio gimnazija

Laimutė RonkaitienėRegiono, Skuodo r. savivaldybės administracija ir R. Granausko viešoji bibliotekaKonkursas „Skaitymai žemaitiškai“I
30.Ugnė Genčaitė

Ylakių gimnazija

Laimutė RonkaitienėRegiono, Skuodo r. savivaldybės administracija ir R. Granausko viešoji bibliotekaKonkursas „Skaitymai žemaitiškai“III
31.Adrijana Lenkauskaitė

Ylakių gimnazija

Roma PociuvienėTarptautinis, Klaipėdos vaikų laisvalaikio centrasTarptautinis mokinių gamtos mokslų konkursas „Mozaika“I
32.Ylakių gimnazijos komanda (iš viso 6)Rasa PetrulevičienėRespublikos, VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūraPažintinės žuvininkystės „Išauginta ES“ programos kūrybinių darbų konkursas (Komunikacijos kategorijoje)I
33.Ylakių gimnazijos komanda (iš viso 10)Rasa PetrulevičienėRespublikos, VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūraPažintinės žuvininkystės „Išauginta ES“ programos kūrybinių darbų konkursas (Komunikacijos kategorijoje)II
34.Ylakių gimnazijos komanda (iš viso 7)Rasa PetrulevičienėRespublikos, LR žemės ūkio ministerijaŠviečiamosios gyvulininkystės programa „Gyvulininkystė ir mes“ (Kūrybinių darbų konkursas)III
35.Tautvydas Jonaitis, Skuodo meno mokyklaRaimonda Remezienė

Koncertmeisteriai:

Sigitas Mineikis,

Lina Gūžienė

Respublikos, Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklaVIII-asis respublikinis vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Rudens spalvos“I
TarptautinisII-asis pasaulio vokalistų ir instrumentalistų konkursas „Žvaigždžių sonata“ 2021/2022I, I
Regiono, Platelių meno mokyklaII Žemaitijos krašto vaikų ir moksleivių dainų festivalis-konkursas „Dainos takais 2022“II
Regiono, LRTLietuvos vaikų ir moksleivių dainų konkursas „Dainų dainelė“Laureatas
36.Instrumentinis duetas: Tautvydas Jonaitis ir Martynas Popovas

Skuodo meno mokykla

Tadas Jonaitis ir Kazimiera AndriuškienėTarptautinis, Skuodo meno mokyklaTarptautinis jaunųjų atlikėjų instrumentinių ansamblių konkursas „Muzikuoju su draugais 22“

 

I
37.Instrumentinis kvartetas: Urtė Baranauskaitė, Dovilė Dapšytė, Vėjūnė Stanytė ir Tautvydas Jonaitis

Skuodo meno mokykla

Lina Jonaitienė

Tadas Jonaitis

 

Tarptautinis, Skuodo meno mokyklaTarptautinis jaunųjų atlikėjų instrumentinių ansamblių konkursas „Muzikuoju su draugais 22“

 

I
38.Martynas Popovas

Skuodo meno mokykla

Kazimiera AndriuškienėRespublikos, Kaišiadorių meno mokyklaRespublikinis jaunųjų pianistų ir stygininkų konkursas „Žavingoji pjesė”Grand Prix
Respublikos, Gargždų muzikos mokyklaRespublikinis atlikėjų konkursas „In Corpore“ (instrumentas – fortepijonas)I
39.Instrumentinis duetas: Saulė Jonušaitė ir Martynas Popovas

Skuodo meno mokykla

Kazimiera AndriuškienėTarptautinis, Skuodo meno mokyklaTarptautinis jaunųjų atlikėjų instrumentinių ansamblių konkursas „Muzikuoju su draugais 22“

 

I
40.Saulė Jonušaitė

Skuodo meno mokykla

Kazimiera AndriuškienėRespublikos, Kaišiadorių meno mokyklaRespublikinis jaunųjų pianistų ir stygininkų konkursas „Žavingoji pjesė”II, II
Respublikos, Gargždų muzikos mokyklaRespublikinis atlikėjų konkursas „In Corpore“ (instrumentas – fortepijonas)III
41.Pijus Raudys ir Saulė Jonušaitė

Skuodo meno mokykla

Kazimiera Andriuškienė

Kamilijus Venckus

Tarptautinis, Skuodo meno mokyklaTarptautinis jaunųjų atlikėjų instrumentinių ansamblių konkursas „Muzikuoju su draugais 22“I
42.Pijus Raudys Skuodo meno mokyklaKamilijus VenckusRespublikos, Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklaX-asis Respublikinis jaunųjų atlikėjų ir dailininkų festivalis-konkursas „Skambinu, įsivaizduoju, piešiu“Laureatas
43.Gintarė Litvinaitė ir Saulė Šopaitė

Skuodo meno mokykla

Kazimiera AndriuškienėTarptautinis, Skuodo meno mokyklaTarptautinis jaunųjų atlikėjų instrumentinių ansamblių konkursas „Muzikuoju su draugais 22“I
Respublikos, Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklaVIII respublikinis muzikos ir meno mokyklų fortepijoninių ansamblių festivalis-konkursas „muzika sujungia mus 2022“II
Respublikos, Utenos meno mokyklaRespublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujieji atradimai“III
44.Saulė Šopaitė

Skuodo meno mokykla

Kazimiera AndriuškienėRespublikos, Kaišiadorių meno mokyklaRespublikinis jaunųjų pianistų ir stygininkų konkursas „Žavingoji pjesė”III
Mykolas EivaRespublikos, Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklaX-asis Respublikinis jaunųjų atlikėjų ir dailininkų festivalis-konkursas „Skambinu, įsivaizduoju, piešiu“Laureatė
45.Ansamblis: Goda Budrikytė, Ugnė Jonušaitė, Gintarė Giedraitė, Viltė Kontrimaitė, Mėja Šakalytė, Jokūbas Budrikis ir Brigita Stonkutė

Skuodo meno mokykla

Vilija Jakutienė ir Sigitas Mineikis

 

Tarptautinis, Skuodo meno mokyklaTarptautinis jaunųjų atlikėjų instrumentinių ansamblių konkursas „Muzikuoju su draugais 22“I
Respublikos, Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklaII respublikinis ansamblinio muzikavimo konkursas „Primo Violino“Laureatas
46.Ansamblis: Goda Budrikytė, Ugnė Jonušaitė, Gintarė Giedraitė, Viltė Kontrimaitė, Mėja Šakalytė, Jokūbas Budrikis

Skuodo meno mokykla

Vilija Jakutienė ir Sigitas Mineikis

 

Respublikos, Gargždų muzikos mokyklaRespublikinis atlikėjų konkursas „In Corpore“ (instrumentas – fortepijonas)III
47.Instrumentinis duetas: Brigita Stonkutė ir Ugnė Šleiniūtė

Skuodo meno mokykla

Sigitas MineikisTarptautinis, Skuodo meno mokyklaTarptautinis jaunųjų atlikėjų instrumentinių ansamblių konkursas „Muzikuoju su draugais 22“III
48.Instrumentinis duetas: Alvilė Vyšniauskaitė ir Indrė Ledinauskaitė

Skuodo meno mokykla

Kazimiera AndriuškienėTarptautinis, Skuodo meno mokyklaTarptautinis jaunųjų atlikėjų instrumentinių ansamblių konkursas „Muzikuoju su draugais 22“I
Respublikos, Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklaVIII respublikinis muzikos ir meno mokyklų fortepijoninių ansamblių festivalis-konkursas „Muzika sujungia mus 2022“II
Respublikos, Šakių rajono meno mokyklaII fortepijoninių duetų konkursas FORTE-DUOII
49.Elija Dabravalskytė

Skuodo meno mokykla

Lina GūžienėRespublikos, Kaišiadorių meno mokyklaRespublikinis jaunųjų pianistų ir stygininkų konkursas „Žavingoji pjesė”I
50.Gustas Zabitis

Skuodo meno mokykla

Tadas JonaitisTarptautinis, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklaX tarptautinis jaunųjų atlikėjų tautiniais instrumentais konkursas „Muzikos burtai 2022“I
51.Ernesta Repšaitė

Skuodo meno mokykla

Sigitas MineikisRespublikos, Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklaX-asis Respublikinis jaunųjų atlikėjų ir dailininkų festivalis-konkursas „Skambinu, įsivaizduoju, piešiu“Laureatė
52.Instrumentinis duetas: Ugnė Kontvainytė ir Ernesta Repšaitė

Skuodo meno mokykla

Lina Gūžienė ir Sigitas MineikisTarptautinis, Skuodo meno mokyklaTarptautinis jaunųjų atlikėjų instrumentinių ansamblių konkursas „Muzikuoju su draugais 22“II
53.Ugnė Kontvainytė

Skuodo meno mokykla

Lina Gūžienė

Sigitas Mineikis

Respublikos, Kaišiadorių meno mokyklaRespublikinis jaunųjų pianistų ir stygininkų konkursas „Žavingoji pjesė”III
Respublikos, Gargždų muzikos mokyklaRespublikinis atlikėjų konkursas „In Corpore“ (instrumentas – fortepijonas)III
54.Instrumentinis duetas: Vakarė Stanytė ir Ernesta Repšaitė

Skuodo meno mokykla

Tadas Jonaitis

Sigitas Mineikis

Tarptautinis, Skuodo meno mokyklaTarptautinis jaunųjų atlikėjų instrumentinių ansamblių konkursas „Muzikuoju su draugais 22“II
55.Vakarė Stanytė

Skuodo meno mokykla

Tadas Jonaitis

 

Tarptautinis, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklaX tarptautinis jaunųjų atlikėjų tautiniais instrumentais konkursas „Muzikos burtai 2022“II
56.Instrumentinis duetas: Majus Poškys ir Ernesta Repšaitė

Skuodo meno mokykla

Kamilijus Venckus ir Sigitas Mineikis

 

Tarptautinis, Skuodo meno mokyklaTarptautinis jaunųjų atlikėjų instrumentinių ansamblių konkursas „Muzikuoju su draugais 22“I
57.Majus Poškys

Skuodo meno mokykla

Kamilijus VenckusRespublikos, Kretingos meno mokyklaVI respublikinis medinių ir varinių pučiamųjų instrumentų „Lietuviškos pjesės” konkursasIII
58.Tomas Šakalys

Skuodo meno mokykla

Jolanta MilerienėRespublikos, Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklaX-asis Respublikinis jaunųjų atlikėjų ir dailininkų festivalis-konkursas „Skambinu, įsivaizduoju, piešiu“Laureatas
59.Rokas Andriuška

Skuodo meno mokykla

Jurgita EidėjienėRespublikos, Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklaX-asis Respublikinis jaunųjų atlikėjų ir dailininkų festivalis-konkursas „Skambinu, įsivaizduoju, piešiu“Laureatas
60.Ugnė Brazdeikytė

Skuodo meno mokykla

Rimantas EidėjusRespublikos, Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklaX-asis Respublikinis jaunųjų atlikėjų ir dailininkų festivalis-konkursas „Skambinu, įsivaizduoju, piešiu“Laureatė
61.Matas Gvazdauskas

Skuodo meno mokykla

Kamilijus VenckusRespublikos, Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklaX-asis Respublikinis jaunųjų atlikėjų ir dailininkų festivalis-konkursas „Skambinu, įsivaizduoju, piešiu“Laureatas
62.Gerda Malūkaitė

Skuodo meno mokykla

Sonata DaukšienėRespublikos, Šiaulių Gegužių progimnazijaRespublikinis konkursas-paroda „Plunksna“Laureatė
63.Evelina Kleponytė

Skuodo meno mokykla

Sonata DaukšienėTarptautinis, Panevėžio gamtos mokyklaTarptautinis piešinių konkursas „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“Laureatė
64.Kamilė Rimdžiūtė

Skuodo meno mokykla

Kazimiera AndriuškienėRespublikos, Šiaulių pirmoji muzikos mokyklaLietuvos muzikos, meno mokyklų ir gimnazijų bendrojo fortepijono ir antro muzikos instrumento (fortepijono) dalyko III jaunųjų atlikėjų konkursas „Istorija, slypinti garsuose“Laureatė
Respublikos, Kaišiadorių meno mokyklaRespublikinis jaunųjų pianistų ir stygininkų konkursas „Žavingoji pjesė”III
65.Instrumentinis duetas: Viltė Viskontaitė ir Kamilė Rimdžiūtė

Skuodo meno mokykla

Lina Jonaitienė

Kazimiera Andriuškienė

Tarptautinis, Skuodo meno mokyklaTarptautinis jaunųjų atlikėjų instrumentinių ansamblių konkursas „Muzikuoju su draugais 22“II
66.Instrumentinis duetas: Gabrielė Kinčiūtė ir Kamilė Rimdžiūtė

Skuodo meno mokykla

Kazimiera AndriuškienėTarptautinis, Skuodo meno mokyklaTarptautinis jaunųjų atlikėjų instrumentinių ansamblių konkursas „Muzikuoju su draugais 22“II
67.Edvinas Jakštas

Skuodo meno mokykla

Kazimiera AndriuškienėRespublikos, Kaišiadorių meno mokyklaRespublikinis jaunųjų pianistų ir stygininkų konkursas „Žavingoji pjesė”II
Respublikos, Gargždų muzikos mokyklaRespublikinis atlikėjų konkursas „In Corpore“ (instrumentas – fortepijonas)III
Respublikos, Utenos meno mokyklaRespublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujieji atradimai“III
68.Paulina Taurinskaitė

Skuodo meno mokykla

Sonata DaukšienėTarptautinis, Šiaulių dailės mokyklaTarptautinis piešinių konkursas „Gamta – didelis stebuklas“II
69.Urtė Baranauskaitė

Skuodo meno mokykla

Lina Jonaitienė

 

Respublikos, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklaIV Respublikinis kanklininkų konkursas „Akimirkos žaismas 2022“ “II
70.Ansamblis: Urtė Baranauskaitė, Dovilė Dapšytė ir Vėjūnė Stanytė

Skuodo meno mokykla

Lina Jonaitienė

 

Tarptautinis, Skuodo meno mokyklaTarptautinis jaunųjų atlikėjų instrumentinių ansamblių konkursas „Muzikuoju su draugais 22“II
71.Instrumentinis duetas: Ajus Jablonskis ir Vijas Jablonskis

Skuodo meno mokykla

Kamilijus Venckus ir Sigitas Mineikis

 

Tarptautinis, Skuodo meno mokyklaTarptautinis jaunųjų atlikėjų instrumentinių ansamblių konkursas „Muzikuoju su draugais 22“II
72.Instrumentinis duetas: Laurynas Tolčius ir Vijas Jablonskis

Skuodo meno mokykla

Sigitas MineikisTarptautinis, Skuodo meno mokyklaTarptautinis jaunųjų atlikėjų instrumentinių ansamblių konkursas „Muzikuoju su draugais 22“III
73.Ansamblis: Gabrielius Sendrauskas, Domantas Sendrauskas ir Airidas Lazdauskas

Skuodo meno mokykla

Kamilijus VenckusTarptautinis, Skuodo meno mokyklaTarptautinis jaunųjų atlikėjų instrumentinių ansamblių konkursas „Muzikuoju su draugais 22“II
74.Ansamblis: Kajus Malakauskas ir Emilė Šliačkutė

Skuodo meno mokykla

Estrėja Eglė OdinienėTarptautinis, Skuodo meno mokyklaTarptautinis jaunųjų atlikėjų instrumentinių ansamblių konkursas „Muzikuoju su draugais 22“III
75.Elzė Vasiliauskaitė

Skuodo meno mokykla

Raimonda Remezienė

Lina Gūžienė

Sigitas Mineikis

 

Tarptautinis, Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklaTarptautinis vaikų ir jaunimo populiariosios muzikos festivalis-konkursas „Maestro ruduo 2021“III
Regiono, Platelių meno mokyklaII Žemaitijos krašto vaikų ir moksleivių dainų festivalis-konkursas „Dainos takais 2022“I
76.Skaistė Stonkutė

Skuodo meno mokykla

Raimonda Remezienė

Lina Gūžienė

Sigitas Mineikis

 

Tarptautinis, Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklaTarptautinis vaikų ir jaunimo populiariosios muzikos festivalis-konkursas „Maestro ruduo 2021“III
Regiono, Platelių meno mokyklaII Žemaitijos krašto vaikų ir moksleivių dainų festivalis-konkursas „Dainos takais 2022“III
77.Martynas Grabys

Skuodo meno mokykla

Sonata DaukšienėTarptautinis, Šiaulių dailės mokyklaTarptautinis piešinių konkursas „Gamta – didelis stebuklas“III
78.Aurimas Valčiukas

Skuodo meno mokykla

Tadas JonaitisTarptautinis, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklaX tarptautinis jaunųjų atlikėjų tautiniais instrumentais konkursas „Muzikos burtai 2022“III
Respublikos, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokyklaRespublikinis birbynės, lamzdelio, skrabalų jaunųjų atlikėjų konkursas, skirtas Antanui Puodžiukui atmintiIII
79.Monika Domarkaitė

Kūno kultūros ir sporto centras

Robertas MažrimasRespublikos, Nacionalinė dziudo asociacijaU15 ir U18 Lietuvos čempionatasIII
Respublikos, Nacionalinė dziudo asociacijaNacionalinis moksleivių dziudo čempionatasIII
Respublikos, Kauno dziudo klubas „Ryto saulė“Dziudo prieš socialinę atskirtįI
Respublikos, Jurbarko sporto centrasJurbarko miesto atviros vaikų ir jaunučių dziudo pirmenybėsI
Regiono, Skuodo rajono savivaldybės Kūno kultūros ir  sporto centrasAtviras Skuodo miesto vaikų ir jaunučių dziudo čempionatas „Skuodo savivaldai 450“I
80.Vykintas Jazbutis

Kūno kultūros ir sporto centras

Robertas MažrimasRespublikos, Jurbarko sporto centrasJurbarko miesto atviros vaikų ir jaunučių dziudo pirmenybėsI
Tarptautinis, Klaipėdos miesto savivaldybėAtviras Klaipėdos miesto jaunių, jaunučių, vaikų dziudo čempionatasII
Tarptautinis, Sporto klubas „Dziudo Simba“III tarptautinis vaikų dziudo festivalis JUDO ANIMAL PLANET 2022II
81.Jomantas Strakšys

Kūno kultūros ir sporto centras

Robertas MažrimasRespublikos, Jurbarko sporto centrasJurbarko miesto atviros vaikų ir jaunučių dziudo pirmenybėsI
Respublikos, Kauno dziudo klubas „Ryto saulė“Dziudo prieš socialinę atskirtįI
82.Žygintas Malakauskas

Kūno kultūros ir sporto centras

Robertas MažrimasRespublikos, Jurbarko sporto centrasJurbarko miesto atviros vaikų ir jaunučių dziudo pirmenybėsI
Respublikos, Kauno dziudo klubas „Ryto saulė“Dziudo prieš socialinę atskirtįIII
83.Kristupas Kvaščevičius

Kūno kultūros ir sporto centras

Robertas MažrimasRespublikos, Jurbarko sporto centrasJurbarko miesto atviros vaikų ir jaunučių dziudo pirmenybėsIII
84.Gytė Draukšaitė

Kūno kultūros ir sporto centras

Robertas MažrimasTarptautinis, Klaipėdos miesto savivaldybėAtviras Klaipėdos miesto jaunių, jaunučių, vaikų dziudo čempionatasII
85.Samanta Jonaitytė

Kūno kultūros ir sporto centras

Robertas MažrimasRespublikos, Jurbarko sporto centrasJurbarko miesto atviros vaikų ir jaunučių dziudo pirmenybėsIII
86.Martyna Domarkaitė

Kūno kultūros ir sporto centras

Robertas MažrimasRespublikos, Nacionalinė dziudo asociacijaU15 ir U18 Lietuvos čempionatasIII
87.Arminas Diringis

Kūno kultūros ir sporto centras

Robertas MažrimasTarptautinis, Plungės sporto ir rekreacijos centrasXV dziudo tarptautinis turnyras „Pavasaris 2022“, skirtas dziudo treneriui Kęstučiui Šermukšniui atmintiIII
88.Jokūbas Šadeikis, Kūno kultūros ir sporto centrasRobertas MažrimasRespublikos, Nacionalinė dziudo asociacijaU15 ir U18 Lietuvos čempionatasIII
89.Erta Stasiulytė, Kūno kultūros ir sporto centrasKazimieras RimkūnasRespublikos, Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo federacija2021 Lietuvos jaunučių čempionatasIII
2022 Lietuvos jaunučių pirmenybių ir vaikų čempionatasII
Respublikos, Skuodo rajono savivaldybės Kūno kultūros ir  sporto centras2022 m. Skuodo baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybės, skirtos Skuodo miesto savivaldos 450-mečiui paminėtiI
90.Erta Stasiulytė ir Liucija Mitkutė, Kūno kultūros ir sporto centrasKazimieras RimkūnasRespublikos, Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo federacija

 

 

 

2021 Lietuvos jaunučių čempionatasII, III
2022 Lietuvos mokinių čempionatasII
2022 Lietuvos jaunučių pirmenybių ir vaikų čempionatasII

 

Lietuvos jaunučių ir vaikų taurės II etapas – Plungės pirmenybėsIII
Respublikos, Skuodo rajono savivaldybės Kūno kultūros ir  sporto centras2022 m. Skuodo baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybės, skirtos Skuodo miesto savivaldos 450-mečiui paminėtiII
91.Liucija Mitkutė, Kūno kultūros ir sporto centrasKazimieras RimkūnasRespublikos, Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo federacija2022 Lietuvos mokinių čempionatas (2-vietėje baidarėje)

 

I

 

 

Tarptautinis, Šiaulių sporto centras „Atžalynas“

 

2022 m. XVIII tarptautinė baidarių ir kanojų irklavimo „Talkšos regata“ (2-vietėje baidarėje)II

 

 

Respublikos, Skuodo rajono savivaldybės Kūno kultūros ir  sporto centras2022 m. Skuodo baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybės, skirtos Skuodo miesto savivaldos 450-mečiui paminėtiII
92.Anelė Mitkutė, Kūno kultūros ir sporto centrasKazimieras RimkūnasRespublikos, Skuodo rajono savivaldybės Kūno kultūros ir  sporto centras2022 m. Skuodo baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybės, skirtos Skuodo miesto savivaldos 450-mečiui paminėtiI
93.Anelė Mitkutė, Liucija Mitkutė, Erta Stasiulytė,  Kūno kultūros ir sporto centrasKazimieras RimkūnasRespublikos, Skuodo rajono savivaldybės Kūno kultūros ir  sporto centras2022 m. Skuodo baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybės, skirtos Skuodo miesto savivaldos 450-mečiui paminėti (4-vietė baidarė)I
94.Gabrielė Bagajevskytė ir Anelė Mitkutė, Kūno kultūros ir sporto centrasKazimieras RimkūnasTarptautinis, Šiaulių sporto centras „Atžalynas“2022 m. XVIII tarptautinė baidarių ir kanojų irklavimo „Talkšos regata“III

 

95.Gabrielė Bagajevskytė, Kūno kultūros ir sporto centrasKazimieras RimkūnasRespublikos, Skuodo rajono savivaldybės Kūno kultūros ir  sporto centras2022 m. Skuodo baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybės, skirtos Skuodo miesto savivaldos 450-mečiui paminėtiII
96.Armandas Žitkus Kūno kultūros ir sporto centrasKazimieras RimkūnasRespublikos, Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo federacijaLietuvos jaunučių ir vaikų taurės II etapas – Plungės pirmenybės (2-vietėje baidarėje)III
Respublikos, Skuodo rajono savivaldybės Kūno kultūros ir  sporto centras2022 m. Skuodo baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybės, skirtos Skuodo miesto savivaldos 450-mečiui paminėtiIII
97.Armandas Žitkus ir Rokas Kvėzla

Kūno kultūros ir sporto centras

Kazimieras RimkūnasTarptautinis, Šiaulių sporto centras „Atžalynas“2022 m. XVIII tarptautinė baidarių ir kanojų irklavimo „Talkšos regata“III

 

Respublikos, Skuodo rajono savivaldybės Kūno kultūros ir  sporto centras2022 m. Skuodo baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybės, skirtos Skuodo miesto savivaldos 450-mečiui paminėtiII
98.Armandas Žitkus ir Erlandas Knieža

Kūno kultūros ir sporto centras

Kazimieras RimkūnasTarptautinis, Šiaulių sporto centras „Atžalynas“2022 m. XVIII tarptautinė baidarių ir kanojų irklavimo „Talkšos regata“II

 

99.Rokas Kvėzla, Kūno kultūros ir sporto centrasKazimieras RimkūnasRespublikos, Skuodo rajono savivaldybės Kūno kultūros ir  sporto centras2022 m. Skuodo baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybės, skirtos Skuodo miesto savivaldos 450-mečiui paminėtiIII
100.Tadas Pilybaitis ir Karolis Eitutis,

Kūno kultūros ir sporto centras

Kazimieras RimkūnasTarptautinis, Šiaulių sporto centras „Atžalynas“2022 m. XVIII tarptautinė baidarių ir kanojų irklavimo „Talkšos regata“II

 

101.Krepšinio komanda (iš viso – 14 narių)

Kūno kultūros ir sporto centras

Paulius MitkusRespublikos, Kėdainių sporto centrasVelykinis krepšinio turnyrasI
102.Živilė Bružaitė, Kūno kultūros ir sporto centrasAntanas DonėlaRespublikos, Lietuvos lengvosios atletikos federacijaLietuvos rajonų jaunių čempionatas (šuolis į aukštį)II
103.Adrija Eidėjutė, Kūno kultūros ir sporto centrasAntanas DonėlaRespublikos, Lietuvos lengvosios atletikos federacijaLietuvos rajonų jaunių čempionatas (šuolis į tolį)II
104.Šarūnė Valickaitė, Kūno kultūros ir sporto centrasAntanas DonėlaRespublikos, Lietuvos lengvosios atletikos federacijaLietuvos rajonų jaunių čempionatas (šuolis į tolį)III
105.Ovidijus Zonys, Kūno kultūros ir sporto centrasAntanas DonėlaRespublikos, Lietuvos lengvosios atletikos federacijaLietuvos rajonų jaunių čempionatas (šuolis į tolį)II
106.Merūnė Diringytė, Kūno kultūros ir sporto centrasAntanas DonėlaRespublikos, LMNŠCLietuvos vaikų lengvosios atletikos olimpinių vilčių čempionatas, rajonų grupė (šuolis į tolį)III
Regiono, Klaipėdos lengvosios atletikos federacijaKlaipėdos miesto lengvosios atletikos jaunučių čempionatas „Žemaitijos taurė 2022“ (šuolis į tolį)I, II
107.Paula Patapovaitė, Kūno kultūros ir sporto centrasAntanas DonėlaRegiono, Klaipėdos lengvosios atletikos federacijaKlaipėdos miesto lengvosios atletikos jaunučių čempionatas „Žemaitijos taurė 2022“ (šuolis į tolį)III
108.Mantas Struopus, Kūno kultūros ir sporto centrasAloyzas JasmontasRegiono, Klaipėdos lengvosios atletikos federacijaKlaipėdos miesto lengvosios atletikos jaunučių čempionatas „Žemaitijos taurė 2022“ (rutulio stūmimas)III
109.Povilas Mažrimas, Kūno kultūros ir sporto centrasRimantas LiubinasRespublikos, Lietuvos rankų lenkimo sporto federacijaLietuvos nacionalinis rankų lenkimo čempionatasII
      

Daugiau šventės akimirkų: https://www.facebook.com/skuodosavivaldybe/photos/pcb.5986211871430227/5986205438097537/