Apdovanoti „Metų ūkis 2021″ laimėtojai

Paskelbta 12 liepos, 2022 m., skiltyje Naujienos
Liepos 8 d. Plungės rajono kultūros centre vykusiame šventiniame paramos koncerte apdovanoti konkurso „Metų ūkis 2021″ nugalėtojai. Šiais metais Skuodo rajone geriausiai įvertintas Živilės ir Andriaus Narmontų ūkis, antroji vieta skirta brolių Remigijaus ir Rindaugo Kaniavų ūkiui, trečioji – Arūno Bušmos ūkiui.
„Lietuvių tauta turi tvirtą ryšį su žeme, ypač mūsų rajone žemės ūkis yra viena pagrindinių veiklos sričių. Simboliška, kad užbaigiant senus ir pradedant naujus metus sveikiname tuos, kurie taip daug dirba ir stiprina mūsų kraštą, rodo pavyzdį, kaip galima efektyviai veikti ir sėkmingai ūkininkauti”, – dėkodamas už puikius ūkininkų rezultatus sakė Savivaldybės meras Petras Pušinskas.
Pirmoji vieta skirta už taikomas tvarumo idėjas, antrąją vietą pelnę ūkininkai daug dėmesio skyrė ūkio modernizavimui ir jo plėtrai, trečioji vieta skirta už vykdomą sėkmingą maisto produktų perdirbimą ir trumposios maisto tiekimo grandinės idėjų taikymą.
Minėtų ūkių šeimininkai sumaniai ir sėkmingai juose tvarkosi, puikiai išmano savo darbą, gilinasi į daug techninių dalykų, pritaiko įvairias inovacijas, į savo ūkius žvelgia moderniai ir šiuolaikiškai.
Ūkininkus taip pat sveikino Lietuvos Savivaldybės administracijos direktorius Žydrūnas Ramanavičius, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Rokas Rozga, savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vedėja Alina Anužienė, Lietuvos Respublikos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Skuodo biuro vadovė Karolina Mitkuvienė kartu su kolektyvu, Lietuvos Respublikos Seimo narių Antano Vinkaus ir Valiaus Ąžuolo padėjėja Levutė Staniuvienė.
 
Nuotr. aut. – Egidijus Vilkevičius, VšĮ LŽŪKT