Apdovanoti geriausi Skuodo krašto verslininkai

Paskelbta 19 lapkričio, 2022 m., skiltyje Naujienos

Lapkričio 18 d. Skuodo muziejuje įvyko iškilmingi Skuodo rajono verslo apdovanojimai. Skuodo rajono savivaldybės meras sveikino visus ir dėkojo už pastangas, kuriant Skuodo krašto gerovę: ,,Pirmiausia noriu padėkoti visiems mūsų rajono verslininkams už jų drabą, pastangas. Jūsų dėka didelė dalis mūsų rajono žmonių turi darbą, gauna jiems reikalingas prekes ir paslaugas. Keletas paskutinių metų verslui buvo labai sunkūs – pandemija, karantinas ir įvairūs su tuo susiję suvaržymai, draudimai, dėl geopolitinės situacijos ženkliai išaugusios žaliavų kainos, sumažėjusi gyventojų perkamoji galia, tačiau mūsų verslininkai bet kokiomis sąlygomis dirba atsakingai. Jau ne vienerius metus įgyvendiname smulkaus verslo verslumo iniciatyvų skatinimo programą, kurioje numatytos lėšos verslo išlaidų kompensavimui. Dauguma priemonių skirta tik pradedančiam verslui, bet yra galimybių pasinaudoti ir seniau veiklą vykdantys verslai. Šiemet šiam tikslui panaudota apie 32000 Eur. Norime padėkoti verslumo iniciatyvų  komisijos nariams – verslininkams – Algimantui Sendrauskui, Vaidotui Grikšui, Audriui Rubinui už atsakingą darbą vertinant pateiktus prašymus ir skiriant paramą mūsų verslininkams”.

Šių metų apdovanojimai buvo suskirstyti i 5 kategorijas: Gamtai draugiškas verslas, Socialiai atsakingas verslas, Grįžtu namo, Šeimos verslas, Metų atradimas. Nominacijų nugalėtojai tapo: ,,Gamtai draugiškas verslas” – UAB ,,Mittet”, Socialiai atsakingas verslas – UAB ,,Žemaičių virvės”, Grįžtu namo – MB ,, Tapo statyba”, Metų atradimas – UAB ,,Valymo paslaugų specialistai”.

Džiugu, kad Skuodo rajone yra ne tik įmonių, kurios sėkmingai gyvuoja per 30 metų, bet ir atsiranda naujų verslų, kurie kuria Skuodo krašto, Lietuvos žmonių gerovę.