Mažeikių rajono verslininkai lankėsi Skuode

Paskelbta 12 sausio, 2023 m., skiltyje Naujienos

Susitikimo metu   Skuodo verslininkai, Skuodo rajono meras Petras Pušinskas susitiko su Mažeikių rajono verslo atstovais, Mažeikių rajono savivaldybės mero patarėju Virgilijumi Radvilu. Daugiausiai dėmesio skirta bendradarbiavimo, partnerysčių stiprinimo diskusijoms, pristatyta BNI Venta organizacija ir jos veikla.

BNI – didžiausia ryšių plėtros ir rekomendacijų organizacija pasaulyje. Įkurta 1985 metais, BNI yra pasaulinė verslo ryšių ir rekomendacijų organizacija. Mūsų nariai yra verslininkai ir profesionalai, padedantys vieni kitų verslams augti ir tikintys pagrindine organizacijos vertybe, kad visada laimi besidalinantys (angl. Givers Gain). Kiekvieną dieną vyksta tūkstančiai BNI susitikimų visame pasaulyje, kuriuose verslo lyderiai susitinka tam, kad megztų naujas pažintis, vystytų pasitikėjimu grįstus santykius bei keistųsi kokybiškomis ir šiltomis verslo rekomendacijomis.

BNI Lietuva misija – padedėti patikimam verslui augti, kad kurtume bendradarbiaujančią Lietuvą. BNI narystė suteikia prieigą prie unikalių verslo plėtros mokymų, leidžia išplėtoti verslo ryšių tinklą ir keistis rekomendacijomis tiek Lietuvoje, tiek ir visame pasaulyje. Džiaugiamės, kad BNI verslo plėtros sistema naudojasi ir savo BNI sėkmės istorijomis dalinasi vis daugiau Lietuvos verslų. Tikime, kad bendradarbiaudami ir padėdami vieni kitiems BNI pakeisime tai, kaip Lietuvoje ir pasaulyje vystomas verslas.