Kviečiame į akciją ,,DAROM 2022″

Paskelbta 14 balandžio, 2022 m., skiltyje Naujienos

Akcija „Darom 2022“

DAROM! Ir gamta tau padėkos!

Kviečiame prisijungti prie ilgametės visuotinės aplinkos tvarkymo akcijos „Darom“, kurios pagrindinis tikslas – atkreipti dėmesį į aplinkosaugos problemas Lietuvoje ir visame pasaulyje, skatinti Lietuvos gyventojų ekologišką mąstymą, pilietiškumą, socialinį aktyvumą ir stiprinti vietines bendruomenes.

Kasmetinis aplinkos švarinimas didina sąmoningumą dėl pasaulinės atliekų problemos, sutelkia žmones, institucijas bei verslą vieningoms pastangoms spręsti šią problemą. Valymas yra šios akcijos manifestas, kuriuo siekiama esminių pokyčių.

Nors nuveikta daug, tačiau teršimo problema vis išlieka. Todėl kviečiame aktyviai dalyvauti visus Skuodo rajono gyventojus, moksleivius, studentus, organizacijas, bendruomenes, įmones, politikus – visus, kurie yra neabejingi akcijai ir jos puoselėjamoms vertybėms.

Šių metų akcija „Darom 2022“ visoje Lietuvoje vyks balandžio 23 d., akcijos pradžia 10.00 val.

Skuodo miesto seniūnijos gyventojai kviečiami rinktis prie Skuodo rajono kultūros centro pastato (Gedimino g. 1, Skuodas). Kitų seniūnijų gyventojus prašome rinktis prie savo gyvenamosios vietos seniūnijos pastato arba kreiptis į seniūnijos seniūną.

Akcijos dalyviams atliekoms rinkti bus dalinami atliekų maišai, tačiau siūlome pagal galimybes turėti ir savų. Taip pat atsineškite daugkartines sodo pirštines (sau ir draugui).

Būkime pilietiški, atsakingi ir neterškime savo aplinkos, juk gamta – tai visų mūsų namai!

Skuodo rajono tvarkymo taškus rasite: DAROM 2022 Skuodo rajono tvarkymo taškai