SUP vaikų darbelių paroda „Sušildykim širdis mažais darbeliais, papuoškim šventes jaukumu“ džiugins skuodiškius

Paskelbta 30 gruodžio, 2021 m., skiltyje Naujienos

Skuodo rajono logopedų ir specialiųjų padagogų metodinis būrelis nusprendė nudžiuginti Skuodo rajono žmones SUP vaikų darbelių paroda „Sušildykim širdis mažais darbeliais, papuoškim šventes jaukumu“. Norima, kad SUP vaikų gebėjimai būtų labiau pastebėti, būtų labiau matomi, įvertinti. Akcentuojama, kad visų vaikų pasiekimai yra ypatingai svarbūs.

Minėto metodinio būrelio pirmininkė Loreta Petrutienė minėjo, jog į darbelius sudėti gražiausi vaikučių jausmai, įdėta daug širdies. Galbūt darbeliai atlikti mažiau grakščiomis rankelėmis, gal jiems sukurti reikėjo daugiau laiko, galbūt mintis šiems vaikučiams išreikšti buvo sudėtingiau, tačiau darbai labai gražūs, nuoširdūs, spinduliuoja šviesą ir pozityvumą.

„Visų pirma, labai dėkoju, kad dirbate su SUP vaikučiais, juos ugdote, jais taip nuoširdžiai džiaugiatės ir didžiuojatės. Svarbu, kad skatinate vaikus save išreikšti per piešimą, rašymą, įvairius rankdarbius. Rezultatai puikūs“, – parodos pristatymo metu sakė Savivaldybės mero pavaduotoja Daiva Budrienė.

Parodoje eksponuojami darbeliai iš kelių metų laikotarpio. Jie atlikti su mokytojų padėjėjų pagalba, paraginimu, palaikymu.