Želdynų ir želdinių apsaugos ir priežiūros komisijos posėdis: įvertinta 18 prašymų

Paskelbta 9 kovo, 2021 m., skiltyje Pranešimai

2021 m. vasario 19 d. įvyko Skuodo rajono savivaldybės administracijos Želdynų ir želdinių apsaugos ir priežiūros komisijos posėdis, kurio metu buvo apsvarstyta 19 pateiktų prašymų. Iš  visų prašymų buvo neįvertintas tik vienas, nes pareiškėjas neatsakė į skambučius, ir nebuvo galima patekti į pareiškėjo teritoriją. Todėl prašymas bus vertinamas kitame komisijos posėdyje. Komisija posėdžio metu darbą atliko Skuodo miesto, Aleksandrijos, Barstyčių, Šačių ir Mosėdžio seniūnijų teritorijose.

Įvertinus 18  prašymų, išduota 17 leidimų, tačiau ne visiems pagal pateiktą prašymą, kitų prašymai buvo patenkinti tik iš dalies, nes komisija, įvertinusi medžių būklę, nusprendė, kad negali suteikti leidimo pjauti sveikus, vertingus medžius. Vienas prašymas nebuvo patenkintas, nes leidimas medžiams pjauti nėra išduodamas vien tik dėl natūralaus biologinio proceso –  krentančių lapų.

Leidimai išduoti vadovaujantis Skuodo rajono želdynų ir želdinių apsaugos taisyklėmis. Daugiausiai buvo medžių, kurie auga arti pastatų arba kelia pavojų žmonių ir turto saugumui.