Kviečiama pastebėti ir pasiūlyti projektui tuos, kurie kiekvieną dieną savo darbais ir iniciatyvomis prisideda prie visuomenės gerovės kūrimo

Paskelbta 29 spalio, 2020 m., skiltyje Pranešimai

Naujienų portalas 15min tęsia Lietuvos geradarių garsinimo tradiciją ir trečius metus iš eilės kviečia savo skaitytojus pastebėti ir pasiūlyti projektui tuos, kurie kiekvieną dieną savo darbais ir iniciatyvomis prisideda prie visuomenės gerovės kūrimo ir taip reikalingo pokyčio.

Jeigu žinote tokių organizacijų ar iniciatyvų, jei savanoriaujate ar patys esate pokyčių kūrėjai, jei kada prisidėjote prie nevyriausybinio sektoriaus veiklos ar įkūrėte savo VšĮ, fondą, asociaciją ar socialinį verslą, siekdami gerovės kitiems, kviečiame pildyti žemiau nurodytą anketą arba atsiųsti informaciją el. paštu [email protected] (Būtina pateikti vardą, pavardę, el. pašto adresą, pateikti informaciją apie iniciatyvą, projektą ir pan., nurodyti, kokia problema sprendžiama, kokių rezultatų pavyko pasiekti).

Iniciatyvos „Šiemet buvau geras“ anketą pildyti, organizacijas bei jų projektus ir iniciatyvas siūlyti galite iki š. m. lapkričio 12 dienos (imtinai). Taip pat šią anketą kviečiame persiųsti tiems, kam aktualu – mums svarbu pastebėti kiekvieną gerą darbą.

Anketą pildyti pildyti galima čia – https://www.15min.lt/projektas/siemet-buvau-geras