Vykdyti prevenciniai patikrinimai grožio salonuose, prekybos vietose, viešajame transporte

Paskelbta 26 vasario, 2021 m., skiltyje COVID-19, Naujienos

Savivaldybių administracijoms pavesta organizuoti patikrinimus dėl karantino režimo priemonių laikymosi. Prioritetas skiriamas toms ūkinėms veikloms, kurios, panaikinus karantino režimo ribojimus, galėjo atnaujinti savo veiklą.

Vasario 25 d. buvo vykdomi prevenciniai patikrinimai ir Skuodo rajone. Patikrintos 5 viešojo transporto priemonės, pažeidimų nenustatyta. Patikrintos 7 prekybos vietos, nustatyti 3 kaukių dėvėjimo pažeidimai. Patikrinti 6 grožio salonai, pažeidimų neužfiksuota.

Pastebėta, kad viešojo transporto priemonėse, prekybos vietose ir grožio salonuose dezinfekcinis skystis laikomas gerai matomose vietose. Turėta ne tik rankoms, bet ir paviršiams valyti skirtų dezinfekcijos priemonių. Gyventojams pateikta informacija apie karantino ribojimus ir sąlygas, kurių reikia laikytis. Patalpos reguliariai vėdinamos ir dezinfekuojamos. Grožio salonuose patalpos vėdinamos ir dezinfekuojamos po kiekvieno kliento apsilankymo. Grožio paslaugų teikėjai dėvėjo respiratorius. Specialistams priminta, kad respiratorius būtina keisti kas 4 val.

Kitą savaitę vėl bus vykdomi prevenciniai patikrinimai. Siekiama užtikrinti, kad veiklos būtų vykdomos tinkamai, nedaugėtų užsikrėtimų ir nesiformuotų nauji koronaviruso židiniai. Infekcijų prevencija yra būtina sąlyga, norint grįžti į įprastą gyvenimo ritmą.