Vakcinacija Skuodo rajone: registracijos tvarka, renkami rezerviniai sąrašai ir prioritetas teikiamas 55 m. ir vyresnio amžiaus asmenims

Paskelbta 11 gegužės, 2021 m., skiltyje COVID-19, Naujienos

Kviečiame registruotis visus norinčius pasiskiepyti. Renkami vakcinacijos rezerviniai sąrašai. Kuo ankščiau registruositės, tikimybė, kad greičiau būsite paskiepyti – didelė.

Jei tam tikrose prioritetinės grupėse nebebus norinčių skiepytis, vakcinuojami bus asmenys, kurie priklauso kitoms žemiau esančioms prioritetinėms grupėms.

Šiuo metu prioritetas teikiamas 55 m. ir vyresnio amžiaus asmenims ir lėtinėmis ligomis sergantiems asmenims.

Nuo gegužės 17 d. keičiasi registracijos dėl pasiskiepijimo tvarka ir kontaktai.

Asmenys, kurie prisirašę prie Skuodo pirminės sveikatos priežiūros centro, dėl skiepo turės kreiptis telefonu (8 440)  43 814.

Jeigu esate prisirašę prie Mosėdžio pirminės sveikatos priežiūros centro, Jums reikės skambinti šiais telefonais (8 440)  73 261 ir (8 440)  44 598.

Atkreipiame dėmesį, kad iki gegužės 17 d. dar galioja įprastinė registracijos tvarka, kai kreipiamasi į šeimos gydytojus ar į sveikatos priežiūros įstaigų registratūras.

Nuo gegužės 17 d. į skiepijimo centrus taip pat galėsite prisiregistruoti, skambindami koronaviruso karštąja linija 1808, arba elektroniniu būdu, spustelėję interneto svetainėse www.skuodas.lt ir www.koronastop.lt būsiančias nuorodas.

Konsultacijos dėl vakcinacijos proceso teikiamos ir šiais telefono numeriais: 8 616 41 132, 8 614 96 176.

Kiekvienas turi teisę pasirinkti norimą vakciną, tačiau svarbu paminėti, kad asmenims nuo 16 metų gali būti skiriama tik viena iš keturių registruotų ir Lietuvoje vartojamų vakcinų – „Comirnaty“ (gamintojas „Pfizer ir BioNTech“). O žmonėms nuo 18 metų gali būti pasiūlyta „Comirnaty“ (gamintojas „Pfizer ir BioNTech“), „Vaxzevria“ (gamintojas „AstraZeneca“), „Moderna“ (gamintojas „Moderna“) ir „Janssen“ (gamintojas „Janssen Pharmaceutica NV“) vakcina.

Priminkite apie galimybę pasiskiepyti patiems brangiausiems žmonėms ir pasidalinkite šia žinia su tais, kuriems ji gali būti dabar labai aktuali.

Šiuo metu Skuodo rajono susirgimų skaičius koronavirusu yra išaugęs, todėl labai svarbu, kad gyventojai prisidėtų prie viruso plitimo stabdymo. Skiepas gali  padėti tai padaryti. Pasitikėkime medicina. Pasiskiepiję ir patys jausitės saugiau.