Vakcinacija Skuodo rajone: kontaktai, galimybių pasas, tyrimai

Paskelbta 31 gegužės, 2021 m., skiltyje Aktualu, COVID-19, Naujienos

Šiuo metu vykdoma masinė gyventojų vakcinacija nuo COVID-19 ligos. Siekiama, kad epidemiologinė situacija gerėtų ir kuo greičiau visi grįžtume į įprastą gyvenimo ritmą.

Visi rajono gyventojai, norintys pasiskiepyti, kviečiami nieko nebelaukti ir aktyviai registruotis vakcinai. Registruotis galima keliais būdais:

  • internetu, spustelėjus nuorodas svetainėse skuodas.lt, www.koronastop.lt,
  • per Karštąją liniją, skambinant numeriu 1808,
  • arba galima tiesiogiai kreiptis į asmens sveikatos priežiūros įstaigas žemiau nurodytais kontaktais.

Asmenys, kurie prisirašę prie Skuodo pirminės sveikatos priežiūros centro, dėl skiepo gali kreiptis šiais telefonais (8 440) 43 814, (8 440) 43 823.

Jeigu esate prisirašę prie Mosėdžio pirminės sveikatos priežiūros centro, Jums reikia skambinti šiais telefonais (8 440) 73 261 ir (8 440) 44 598.

Asmenys, kurie prisirašę prie Uosto poliklinikos padalinio Skuode, turėtų skambinti šiuo telefono numeriu 8 640 21 277.

Primename, kad yra galimybė paskiepyti ir tuos asmenis, kurie dėl sveikatos sutrikimų neturi galimybės atvykti į vakcinacijos centrus. Apie tokius atvejus reikėtų informuoti asmens sveikatos priežiūros įstaigą arba gyvenamosios vietos seniūnijos seniūną. Mobilios komandos nariai atvyks į namus ir laikydamiesi visų saugumo reikalavimų paskiepys.

Asmenys, kurie užsienyje yra pasiskiepiję pirmąja vakcinos doze nuo COVID-19 ligos, tačiau dabar grįžo į Skuodo rajoną ir nori pasiskiepyti antra vakcinos doze, kviečiami registruotis, kreipiantis į Skuodo pirminės sveikatos priežiūros centrą šiais telefonais (8 440) 43 814, (8 440) 43 823.

Norime priminti, kad gyventojai, kurie turėjo kontaktą, jaučia simptomus ar nori pasitikrinti dėl galimybės gauti galimybių pasą, kviečiami registruotis į Skuodo mobilų punktą, skambinant numeriu 1808.

Skuodo mobiliame punkte atliekami PGR tyrimai, greitieji antigeno testai ir serologiniai testai.

Informuojame, kad paskiepyti, persirgę ar neigiamą COVID-19 ligos testo rezultatą turintys asmenys internetinėje svetainėje gpasas.lt gali gauti savo Galimybių pasą. Tie asmenys, kurie neturi prieigos prie interneto, galimybių pasą gali gauta atvykus į Registrų centrą.

Kviečiame pasirūpinti savo ir artimųjų sveikata. Vakcinos gali apsaugoti.

Būkite sveiki.