Vakcinacija gyva eile – lapkričio 27 d.

Paskelbta 24 lapkričio, 2021 m., skiltyje Aktualu, COVID-19, Naujienos

Lapkričio 27 d., šeštadienį, vakcinacija gyva eile vyks nuo 8.30 val. iki 12.00 val. Skuodo rajono savivaldybės pastate, I aukšte, buvusio bufeto patalpose, įėjimas ne pro pagrindines duris, o iš kiemo pusės. Skiepijama bus su šiomis dviem vakcinomis „Comirnaty“ (seniau vadinta „Pfizer“) ir „Janssen“.

Primename, kad su „Comirnaty“ vakcina skiepijami asmenys nuo 12 metų. Jei asmuo, norintis pasiskiepyti, yra 12–15 metų, jis turi atvykti kartu bent su vienu iš tėvų (įtėvių), globėjų arba rūpintojų. Su „Janssen“ vakcina skiepijami asmenys nuo 18 metų.

Informuojame, kad 18 m. ir vyresni pacientai trečiąja  arba antrąja (kai asmuo buvo paskiepytas tik viena vakcinos doze) COVID-19 vakcinos doze (sustiprinančiąja doze) gali skiepytis ne anksčiau kaip po 120 dienų nuo pirmosios arba antrosios COVID-19 vakcinos dozės suleidimo dienos.

Atvykstantys skiepytis su savimi turi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Trečiąja (sustiprinančiąja) doze norintys pasiskiepyti asmenys privalo turėti skiepijimo kortelę arba ES Skaitmeninį COVID pažymėjimą.

Neskiepijami asmenys, paskiepyti pagal pilną COVID-19 vakcinos charakteristikų santraukoje nurodytą skiepijimo schemą ir persirgę COVID-19 liga (koronaviruso infekcija), kai ji patvirtinta teigiamu laboratorinio SARS-CoV-2 PGR tyrimo rezultatu.

Taip pat primename, kad kiekvieną ketvirtadienį be išankstinės registracijos Skuodo pirminės sveikatos priežiūros centre nuo 8.00 val. iki 15.00 val., Uosto poliklinikos Skuodo padalinyje nuo 11.00 val. iki 18.00 val., Mosėdžio pirminės sveikatos priežiūros centre nuo 12.00 val. iki 16.00 val. galima pasiskiepyti su „Comirnaty“ ir „Janssen“ vakcinomis.

Saugokitės, saugokite aplinkinius ir būkite sveiki!