Spalio mėnesį – naudingi seminarai Skuodo rajono bendruomenėms

Paskelbta 7 spalio, 2020 m., skiltyje Pranešimai

Skuodo rajono savivaldybės administracija 2020 m. spalio 17 d. ir spalio 24 d. organizuoja nemokamus seminarus Skuodo rajono bendruomenių pirmininkams ir bendruomenių atstovams. Juose bus pateikiama svarbi bei įdomi teorinė medžiaga, kuri bus pritaikoma praktinėse seminarų dalyse.

Spalio 17 d. nuo 10.00 iki 16.00 val. vyksiančio seminaro tema – kryptinga bendruomenės veikla – pokyčiai ir galimybės.  Seminaras skirtas vietos bendruomenių aktyvinimo ir iniciatyvų skatinimui. Jo metu bendruomenės pirmininkai ir atstovai bus supažindinti su bendruomenės kūrimo, stiprinimo, plėtojimo perspektyvų numatymu, bendrų tikslų kėlimo svarba, asmeninio indėlio reikalingumu sutelktumui, komandinio veikimo kryptimis ir veiklomis reikalingomis bendruomenės gerovės užtikrinimui.

Seminarą ves lektorė Oksana Mačėnaitė – edukologijos doktorantė, sveikatos psichologijos magistrė.

Spalio 24 d. nuo 10.00 iki 17.00 val. vyksiančio seminaro metu bus siekiama pateikti informaciją bendruomenių pirmininkams ir atstovams kaip parengti bendruomenių verslumą ir finansinį savarankiškumą stiprinančius projektus, kaip kurti išliekamąją vertę bendruomenei ir telkti jos narius pasitelkiant projektus.

Seminarą ves EK ir EBPO socialinio verslo ekspertė, socialinės ekonomikos doktorantė, daugiau nei dešimt metų dirbanti su bendruomenėmis įvairiose šalyse – Irena Blaževičė, VšĮ „Domus Solis“ atstovė.

Abu seminarai vyks Šauklių kaimo bendruomenės namuose (Mosėdžio g. 55, Šaukliai, Mosėdžio sen.).

Dėl išsamesnės informacijos galima kreiptis į Skuodo rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vyriausiąją specialistę Aliną Anužienę telefonu (8 440) 70 152, el. p. [email protected]. Taip pat kviečiame šiais nurodytais kontaktais informuoti apie dalyvavimą.