Skuodo rajono savivaldybės meras ir Savivaldybės administracijos direktorius pasiskiepijo „AstraZeneca“ vakcina: vadovai ragina skiepytis ir gyventojus

Paskelbta 9 balandžio, 2021 m., skiltyje COVID-19, Naujienos

Rodydami pavyzdį, šiandien  Savivaldybės meras Petras Pušinskas ir Savivaldybės administracijos direktorius Žydrūnas Ramanavičius pasiskiepijo „AstraZeneca“ (naujas pavadinimas „Vaxzevria“) vakcina nuo koronaviruso.

Skiepijamas Savivaldybės meras Petras Pušinskas

Skiepijamas Savivaldybės administracijos direktorius Žydrūnas Ramanavičius

Mosėdžio pirminės sveikatos priežiūros centre pasiskiepiję Savivaldybės vadovai teigė esą įsitikinę COVID-19 vakcinų patikimumu ir gyventojus ragina nelaukti, skiepytis.

„Manau, kad visos vakcinos, kurios patvirtintos kompetentingų institucijų ir kuriomis jau skiepijami žmonės, yra patikimos. Neabejoju jų nauda, tikiu, kad vakcinos padės išvengti sunkių viruso pasekmių, todėl raginu žmones priimti sprendimą skiepytis“, – sakė Savivaldybės meras.

Merui taip pat antrino ir Savivaldybės administracijos direktorius: „Džiaugiuosi, kad galėjau pasiskiepyti ir kviečiu visus, kuriems yra galimybė šiuo metu pagal tvarką, pagal prioritetus, vakcinuotis. Pasitikėkime mokslu.“

Primename, kad Europos vaistų agentūra išsklaidė abejones dėl nustatytų tromboembolijos atvejų žmonėms, paskiepytiems „AstraZeneca“ vakcina. Pranešta, kad ši vakcina nuo COVID-19 ligos yra saugi ir veiksminga.

Skuodo rajone šiuo metu, Lietuvos statistikos departamento duomenimis, pirmąja doze paskiepyta 13,14 proc. gyventojų, antrąja doze –  5,46 proc.

Šią savaitę gauta 330 „Pfizer“ vakcinų.

Primename, kad asmenys, kurie prisirašę prie Skuodo pirminės sveikatos priežiūros centro, dėl skiepo turi kreiptis į savo šeimos gydytojus šiais kontaktais: gyd. V. Vitkuvienės tel. (8 440) 43 802; gyd. V. Kiguolienės tel. (8 440)  43 804, gyd. Ž. Nekrošiaus tel. (8 440)  43 806, gyd. E. Jackevičiaus tel. (8 440) 43 809, gyd. D. Mažeikienės tel. (8 440) 43 821.

Jeigu esate prisirašę prie Mosėdžio pirminės sveikatos priežiūros centro ir nesate dar informuoti apie skiepijimą nuo COVID-19 ligos arba persigalvojote ir norite pasiskiepyti, Jums reikėtų skambinti į registratūrą telefonu (8 440)  73 261.

Asmenys, kurie prisirašę prie Uosto poliklinikos padalinio Skuode, turėtų skambinti taip pat į registratūrą 8 640  21 277.

Visą reikalingą informaciją Jums suteiks sveikatos priežiūros įstaigų specialistai, tačiau, jei vis tiek dar kiltų klausimų, galima kreiptis į savivaldybės gydytoją telefonu 8 616 41 132.