Skuodo rajone ugniagesiai vykdys akcijas „Saugūs namai“ ir „Padėk artimui“

Paskelbta 10 balandžio, 2024 m., skiltyje Pranešimai

Informuojame, kad balandžio 15-18 d. Skuodo priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba pasitelkdami socialinius partnerius Skuodo rajono teritorijoje vykdys prevencines akcijas ir lankys gyventojų būstus.

Akcijų metu gyventojams priminsime, kaip svarbu yra įsirengti autonominį dūmų detektorių, laiku valyti dūmtraukį ir pasirūpinti, kad kieto kuro krosnis ir elektros instaliacija būtų tvarkinga.

Balandžio 15-18 d. 17:30-19:30 val. Skuodo priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos budinčios pamainos kartu su Skuodo rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos budinčiomis pamainomis vykdys prevencinę akciją „Saugūs namai“.

Balandžio 16 d. 10-14 val. valstybinės priešgaisrinės priežiūros pareigūnai kartu su Skuodo rajono policijos komisariato pareigūnais  vykdys prevencinę akciją „Padėk artimui“.

Balandžio 17 d. 10-14 val. valstybinės priešgaisrinės priežiūros pareigūnai kartu su Skuodo socialinių paslaugų šeimai centro darbuotojais vykdys prevencinę akciją „Padėk artimui“.

Balandžio 18 d. 10-14 val. valstybinės priešgaisrinės priežiūros pareigūnai kartu su Skuodo socialinių paslaugų šeimai centro darbuotojais vykdys prevencinę akciją „Padėk artimui“.

Skuodo PGT informacija