Skuodo miesto seniūnija skelbia seniūnaičių rinkimus

Paskelbta 22 lapkričio, 2021 m., skiltyje Pranešimai

Skuodo miesto seniūnija skelbia seniūnaičių rinkimus:

Pietų I-ojoje seniūnaitijoje ( Mosėdžio g. poriniai, Parko g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Vienybės g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Vasario 16-osios g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Vytauto g. nuo Mokyklos g. poriniai ir neporiniai numeriai, Vaižganto g. nuo Mosėdžio g. iki Vytauto g. poriniai ir neporiniai numeriai, Vandenvietės g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Pievų 2-oji g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Pievų g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Bartuvos g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai)).- 2021 m. gruodžio 13-14 d. nuo 8.00 val. iki 17.00 val. rinkimai vyks raštu, Skuodo miesto seniūnijos patalpose Birutės g. 8, Skuodas.

Vakarų I-ojoje seniūnaitijoje (Apuolės g. neporiniai, Kęstučio g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), J. Pabrėžos g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Žvaigždžių g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Kapų g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Krantinės g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Geležinkelio g. iki Apuolės g. , Sandėlių g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Statybininkų g. neporiniai, Stoties skersgatvio g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Priemiesčio g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Tulpių g. nuo Krantinės g. iki Apuolės g. visi (poriniai ir neporiniai numeriai), Lindos g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Laisvės g. nuo Kapų g. iki Apuolės g. visi (poriniai ir neporiniai numeriai)).

2021 m. gruodžio 13–14 nuo 8.00 val. iki 17.00 val. rinkimai vyks raštu, Skuodo miesto seniūnijos patalpose Birutės g. 8, Skuodas.

Kandidatu į seniūnaičius gali būti pilnametis seniūnaitijos gyventojas, deklaravęs gyvenamąją vietą toje seniūnijoje, kurioje jo kandidatūra siūloma į seniūnaičius.

Kandidatus į seniūnaičius prašome registruoti š. m. lapkričio 23-24 d. nuo 8.00 val. iki 17.00 val. Skuodo miesto seniūnijos patalpose (Birutės g. 8, Skuodas).

Registruotų seniūnaičių duomenų patikrinimas ir sąrašo patvirtinimas 2021 m. lapkričio 25 d.

Gyventojų apklausos vykdymo trukmė 2 dienos.

Apklausos rezultatų tikrinimas 2021 m. gruodžio 15 d. nuo 8.00 iki 17.00 val.

Išrinktų seniūnaičių sąrašo patvirtinimas ir paskelbimas 2021 m. gruodžio 21 d.

Kandidatai į seniūnaičius turi pateikti šiuos dokumentus:

  1. sutikimą dalyvauti seniūnaičio rinkimuose (4 priedas);
  2. asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
  3. trumpą gyvenimo aprašymą;
  4. kandidato nuotrauką 3×4 cm;
  5. susirinkimo protokolo kopiją arba jo išrašą, jei kandidatą siūlo bendruomeninė organizacija;
  6. sutikimą tvarkyti kandidato asmens duomenis (5 priedas);
  7. Kandidato į seniūnaičius siūlymą (6 priedas);
  8. Kandidato į seniūnaičius atitikties eiti pareigas deklaraciją (7 priedas).

Visus priedus galite rasti https://www.skuodas.lt/contact-2/seniunijos/seniunaiciai/ (puslapio apačioje), kilus klausimams skambinkite mob. tel. +370 698 55 027 arba +370 601 58 614.