Skuodo miesto seniūnija skelbia 2023 m. seniūnaičių rinkimų grafiką

Paskelbta 4 rugsėjo, 2023 m., skiltyje Pranešimai

Seniūnaičių rinkimai vyks 2023 m. rugsėjo 18-21 d. nuo 8.00 val. iki 17.00 val.
Gyventojų balsavimas vyks raštu Skuodo miesto seniūnijos patalpose (Birutės g. 8, Skuodas).

Šiaurės seniūnaitija – Algirdo g. nuo Šatrijos g. iki Dariaus ir Girėno g. poriniai ir neporiniai namų numeriai, Pergalės g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Respublikos g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Sodų g. visa, Šatrijos g. nuo J. Basanavičiaus g. į rytus poriniai numeriai, Vaižganto g. nuo Šatrijos g. iki Dariaus ir Girėno g. poriniai ir neporiniai numeriai, Vilniaus g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Žemaitės g. ir P. Žadeikio g. nuo Vilniaus g. iki Dariaus ir Girėno g. poriniai ir neporiniai numeriai, Turgaus g. visa, Dariaus ir Girėno g. nuo Vytauto g. iki Mažeikių g. neporiniai.

Šiaurės I-oji seniūnaitija – Birutės g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), nuo šviesoforo J. Basanavičiaus g. namai 9,11,13 nuo Šatrijos g. poriniai ir neporiniai namų numeriai, Šatrijos g. iš vakarų pusės iki J. Basanavičiaus g. visi numeriai nuo J. Basanavičiaus į rytus iki galo neporiniai, Vaižganto g. nuo Šatrijos g. iki J. Janonio g. poriniai ir neporiniai numeriai, J. Biliūno g. poriniai ir neporiniai, P. Cvirkos g. poriniai ir neporiniai numeriai, Durbės g. iki Šatrijos g. poriniai ir neporiniai numeriai, Gedimino g. 10, J. Janonio g. poriniai ir neporiniai numeriai, V. Kudirkos g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai),Kunigiškių kvartalas, Pavasario tako g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Taikos g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Sportininkų g. visa (neporiniai numeriai), Stadiono g. poriniai numeriai, Lazdynų g. visa, Serbentų g. visa, Rožių g. visa, Slyvų g. visa, Ramunių g. visa, Agrastų visa, Bokšto g. visa, Svarainių g. visa.

Pietų seniūnaitija – Algirdo g. nuo Dariaus ir Girėno g. iki Mosėdžio g. poriniai ir neporiniai numeriai, Dariaus ir Girėno g. poriniai, Mažeikių g. , Vaižganto g. nuo Dariaus ir Girėno g. iki Mosėdžio g. poriniai ir neporiniai numeriai, Žemaitės g. ir P. Žadeikio g. nuo Dariaus ir Girėno g. iki Mosėdžio g. poriniai ir neporiniai numeriai, Žalioji g. poriniai ir neporiniai numeriai, Vytauto g. nuo Gedimino iki Mokyklos g. poriniai ir neporiniai numeriai, Gedimino g. neporiniai, Mokyklos g. poriniai , Mosėdžio g. neporiniai.

Pietų I-oji seniūnaitija – Mosėdžio g. poriniai, Parko g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Vienybės g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Vasario 16-osios g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Vytauto g. nuo Mokyklos g. poriniai ir neporiniai numeriai, Vaižganto g. nuo Mosėdžio g. iki Vytauto g. poriniai ir neporiniai numeriai, Vandenvietės g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Pievų 2-oji g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Pievų g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Bartuvos g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai).

Vakarų seniūnaitija – J. Chodkevičiaus g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Apuolės g. poriniai numeriai, Geležinkelio g. nuo Apuolės g. iki S. Neries g. poriniai ir neporiniai numeriai, S. Daukanto g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Gėlių g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Klevų g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Beržų g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Laisvės g. nuo tilto iki Apuolės g. poriniai ir neporiniai numeriai, Liepų g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), S. Nėries g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), D. Poškos g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Šaulių g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), M. Untulio g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), M. Valančiaus g. nuo Apuolės g. iki S. Daukanto g. poriniai ir neporiniai numeriai ,Tulpių g. nuo Apuolės g. iki S. Daukanto visi (poriniai ir neporiniai numeriai), Vydūno g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai).

Vakarų I-oji seniūnaitija – Apuolės g. neporiniai, Kęstučio g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Mindaugo g. (poriniai ir neporiniai numeriai), J. Pabrėžos g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Žvaigždžių g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Kapų g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Krantinės g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Geležinkelio g. iki Apuolės g. , Sandėlių g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Statybininkų g. neporiniai, Stoties skersgatvio g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Priemiesčio g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Tulpių g. nuo Krantinės g. iki Apuolės g. visi (poriniai ir neporiniai numeriai), Lindos g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Laisvės g. nuo Kapų g. iki Apuolės g. visi (poriniai ir neporiniai numeriai).

Kandidatus į seniūnaičius gali siūlyti tik tos seniūnaitijos gyventojai ar bendruomeninės organizacijos. Kandidatu į seniūnaičius gali būti pilnametis seniūnaitijos gyventojas deklaravęs gyvenamąją vietą toje seniūnijoje, kurioje jo kandidatūra siūloma į seniūnaičius.

Kandidatus į seniūnaičius prašome registruoti nuo 2023 m. rugsėjo 4 d. iki rugsėjo 8 d. (imtinai) Skuodo miesto seniūnijos patalpose (Birutės g. 8, Skuodas).

Registruotų seniūnaičių duomenų patikrinimas ir sąrašo patvirtinimas vyks 2023 m. rugsėjo 11 d.

Gyventojų balsavimo raštu vykdymo trukmė – 4 dienos. Balsavimo rezultatų tikrinimas vyks 2023 m. rugsėjo 22–26 d.

Išrinktų seniūnaičių sąrašo patvirtinimas ir paskelbimas numatomas 2023 m. rugsėjo 28 d.

Kandidatai į seniūnaičius turi pateikti šiuos dokumentus:
1. sutikimą dalyvauti seniūnaičio rinkimuose (4 priedas);
2. asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
3. trumpą gyvenimo aprašymą;
4. kandidato nuotrauką 3×4 cm;
5. susirinkimo protokolo kopiją arba jo išrašą, jei kandidatą siūlo bendruomeninė organizacija;
6. sutikimą tvarkyti kandidato asmens duomenis (5 priedas);
7. kandidato į seniūnaičius siūlymą (6 priedas);
8. kandidato į seniūnaičius atitikties eiti pareigas deklaraciją (7 priedas).

Visi dokumentų priedai skelbiami savivaldybės interneto svetainėje www.skuodas.lt, išsamesnė informacija tel. 8 440 449 39