Skuodo miesto parke bus tvarkomi dar keli takai

Paskelbta 22 spalio, 2021 m., skiltyje Naujienos, Planuojami darbai

Pradėjus atnaujinti vieną pagrindinių takų Skuodo miesto parke, buvo nuspręsta, kad būtina tvarkyti ir kitus prastos būklės takus, vedančius į futbolo ir vaikų žaidimo aikšteles. Spalio 20 d. Savivaldybės administracija jau sudarė sutartį su UAB „Telšių keliai“ dėl minėtų takų rekonstravimo.

„Skuodo miesto parkas – vieta visai šeimai: mažiems ir dideliems, ramaus ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjams. Svarbu, kad šioje aplinkoje kiekvienas jaustųsi komfortiškai, todėl būtina pasirūpinti parko takų būkle“,– sakė Savivaldybės meras Petras Pušinskas.

„Dėl gyventojų ir čia atvykstančių patogumo bei saugumo, šiuos takus buvo būtina tvarkyti. Tikimės, kad atnaujintus takus jau matysime lapkričio pabaigoje. Darbai nupirkti už 17 702,71 Eur“, – apie pokyčius kalbėjo Savivaldybės administracijos direktorius Žydrūnas Ramanavičius.

Akivaizdu, kad parkas pamažu gražėja. Yra darbų, kurie vykdomi kasmet, kad bendras parko vaizdas būtų jaukus, tačiau dar yra vietų, kurias reikės ateityje tvarkyti. Skuodo miesto parko teritorija yra gana didelė, todėl pokyčiai vyksta pagal eiliškumą ir prioritetus.