Oganizuojama vakcinacija „AstraZeneca“ vakcina gyva eile

Paskelbta 1 balandžio, 2021 m., skiltyje COVID-19, Naujienos

Balandžio 6 d. Skuodo pirminės sveikatos priežiūros centre organizuojamas skiepijimas „AstraZeneca“ vakcina gyva eile nuo 10 val. iki 14 val. Registruotis reikėtų šiuo telefonu (8 440)  43 823.

Balandžio 7 d. ši akcija taip pat organizuojama Mosėdžio pirminės sveikatos priežiūros centre nuo 12 val. iki 14 val. Registruokitės šiuo telefonu (8 440)  73 261.

Tokios akcijos bus organizuojamos ir vėliau, tikėtina, kad Skuode jos vyks pirmadieniais, o Mosėdyje trečiadieniais (tomis pačiomis nurodytomis valandomis). Apie skiepijimo procedūras informacija dar bus pateikta papildomai.

Šiomis akcijomis gyventojams suteikiama galimybė skiepą gauti greičiau.

Pirmenybė teikiama prioritetinėms grupėms. Kviečiame registruotis norinčius ir sutinkančius pasiskiepyti minėta vakcina:

65 m. ir vyresnius asmenis;

švietimo darbuotojus,

abiturientus;

jaunesnius kaip 65 m. asmenis, turinčius šiuos rizikos veiksnius (gaunantys imunosupresinį ar imunomoduliuojantį gydymą, sergantys cukriniu diabetu su komplikacijomis, sergantys lėtinėmis širdies – kraujagyslių ligomis, sergantys lėtinėmis plaučių ligomis su kvėpavimo nepakankamumu, sergantys lėtinėmis kepenų ligomis, asmenys, kuriems diagnozuota tetraplegija, asmenys, kuriems diagnozuotas nutukimas ir kūno masės indeksas yra 35 ir daugiau, asmenys, sergantys nervų ir raumenų sistemos ligomis, asmenys, kuriems diagnozuotos imunodeficitinės būklės dėl hiposplenizmo, asplenijos po procedūros, blužnies atrofijos, asmenys, sergantys onkologine liga, organo (-ų) ar audinio (-ių) transplantacijos laukiantys recipientai);

asmenis, kuriems nustatytas nesavarankiškumo lygis ir nuolatinės slaugos poreikis arba nuolatinės priežiūros I lygio poreikis, didelių ar vidutinių specialiųjų poreikių lygis, juos slaugantys šeimos nariai;

asmenis, kuriems teismas paskyrė namuose slaugyti sunkiai sergantį asmenį;

asmenis, vykdančius gyvybiškai svarbias valstybės funkcijas, kontaktuojančius su kitais asmenimis;

vidaus tarnybos pareigūnus;

savivaldybių priešgaisrinių tarnybų ugniagesius gelbėtojus ir kitus darbuotojus;

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro darbuotojus;

karius ir nuolatinės pradinės privalomosios tarnybos karo tarnybos karius;

darbuotojus, dirbančius mažmeninės prekybos įmonėse (kasininkus, salės darbuotojus, apsaugos darbuotojus, kt.);

darbuotojus, dirbančius maisto tvarkymo subjektuose, išskyrus viešojo maitinimo įstaigose;

tiesiogiai susijusius su maisto produktų gaminimu;

atliekančius gyvybiškai svarbias valstybės funkcijas, kai jų negalima vykdyti nuotoliniu būdu.

Atkreipiame dėmesį, kad asmenys neskiepijami, jei per pastarąsias 180 dienų jiems buvo nustatyta COVID-19 liga arba per pastarąsias 60 dienų yra gavę teigiamą IgG antikūnių testo rezultatą.

Labai prašome, priminkite apie galimybę pasiskiepyti patiems brangiausiems žmonėms ir pasidalinkite šia žinia su tais, kuriems ji gali būti dabar labai aktuali.

Pasiskiepiję jausitės saugiau ir reikšmingai prisidėsite prie koronaviruso plitimo sustabdymo.

Primename, kad Vyriausybė iki balandžio 6 dienos grąžino judėjimo tarp savivaldybių ribojimą. Šventiniu laikotarpiu Skuodo rajono policijos komisariato pareigūnai kontroliuos eismą rajono teritorijose, kurios ribojasi su gretimais rajonais, taip pat eismas gali būti kontroliuojamas prie pagrindinių įvažiavimų į Skuodo miestą. Bus organizuojami mobilūs patikrinimai visame Skuodo rajone.

Per šv. Velykas Skuodo rajono gyventojų prašoma likti namuose, vengti susibūrimų, susilaikyti nuo kelionių pas giminaičius, artimuosius. Likite sveiki.