Nevyriausybinės organizacijos kviečiamos dalyvauti apklausoje

Paskelbta 3 birželio, 2021 m., skiltyje Pranešimai

Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Viltis” vykdo Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamą projektą, kuriame kartu su ekspertais atlieka tyrimą „NVO ir vietos savivaldos bendradarbiavimas“.

Tyrimo tikslas – stiprinti nevyriausybinių organizacijų (toliau – NVO) ir vietos savivaldos tarpusavio bendradarbiavimą.

Tyrimo uždavinys – išanalizuoti NVO, dirbančių skurdo, socialinės atskirties mažinimo ir neįgaliųjų teisių apsaugos srityse ir vietos valdžios bendradarbiavimo situaciją regioniniu lygmeniu ir išskirti bendradarbiavimo skatinimo būdus, pagerinti tarpusavio bendradarbiavimą.

Apklausos anketą sudaro konkretūs klausimai, kurie tyrimo vykdytojams leis įvertinti nevyriausybinių organizacijų ir vietinės valdžios santykių ypatumus. Remiantis tyrimo rezultatais bus organizuojami mokymai nevyriausybinių organizacijų ir savivaldybių atstovams.

Tikimės, kad galėsite skirti 15-20 minučių savo laiko ir leisite mums geriau pažinti Lietuvos nevyriausybinių organizacijų ir vietos savivaldos bendradarbiavimo problemas.
Anketą galite užpildyti paspaudę žemiau esančią nuorodą:

Tyrimas dėl NVO ir vietos savivaldos bendradarbiavimo 

Maloniai prašome užpildyti apklausos anketą.

Jei turėsite klausimų ar komentarų, susiekite su mumis:
Apklausos koordinatoriai:
Aidas Gudavičius, tel. +370 64034390, el. paštas [email protected];
Kornelija Krutulytė, tel. 8 5 261 5223, el. paštas [email protected].

 

Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Viltis” informacija