Nacionalinės žemės tarnybos teritorinių skyrių patalpose – kartą per savaitę (antradieniais) gyventojai aptarnaujami gyvai

Paskelbta 17 balandžio, 2024 m., skiltyje Naujienos, Pranešimai

Lietuvos Respublikos Seimo Kaimo reikalų komitete 2024 m. kovo 27 d. vykusiame posėdyje svarstytas klausimas dėl Nacionalinės žemės tarnybos prie Aplinkos ministerijos (toliau – Nacionalinė žemės tarnyba) reformos rezultatų ir numatomo asmenų aptarnavimo prieinamumo rajonuose, buvusių Nacionalinės žemės tarnybos teritorinių skyrių patalpose.

Atsižvelgiant į posėdžio metu išsakytus siūlymus, informuojama, kad nuo 2024 m. balandžio 2 d., kartą per savaitę – antradieniais, asmenys yra aptarnaujami gyvai, jų prašymai, skundai ir kiti dokumentai yra priimami visuose buvusių Nacionalinės žemės tarnybos teritorinių skyrių patalpose. Siekiant, kad atvykusiems asmenims nereikėtų laukti eilėje, yra galimybė priėmimui užsiregistruoti iš anksto Nacionalinės žemės tarnybos interneto svetainėje arba paskambinus Skambučių centro telefonu +370 706 86 666.

Asmenų priėmimas gyvai (antradieniais) vyksta šiose Nacionalinės žemės tarnybos patalpose:

Klaipėdos apygardos žemės tvarkymo ir administravimo skyriuje (Vilniaus g. 13, Skuodas).

Dokumentų valdymo ir asmenų aptarnavimo skyrius taip pat, kaip ir anksčiau, kiekvieną darbo dieną užtikrina asmenų priėmimą gyvai Nacionalinės žemės tarnybos patalpose Vilniuje (J. Lelevelio g. 6) ir Kaune (L. Sapiegos g. 10).