Kvietimas į nuotolinį seminarą visiems, norintiems ir svarstantiems pradėti ekologiškai ūkininkauti

Paskelbta 16 balandžio, 2024 m., skiltyje Pranešimai

Didėjant ekologiškų produktų populiarumui, neretam kyla mintis: o gal ir man tuo užsiimti – auginti, gaminti ekologiškus produktus?! Bet tada iškyla daugybė kitų klausimų: kur ieškoti informacijos, nuo ko pradėti.

Taigi kuo ypatinga ekologinė gamyba? Ar aš galiu ja užsiimti? Nuo ko pradėti? Ką turiu pirmiausia padaryti? Kaip pasinaudoti parama ekologiniam ūkininkavimui?

Balandžio 18 d. 10.00 val. kviečiame į nuotolinį seminarą „RENKUOSI ŪKININKAUTI EKOLOGIŠKAI. Galimybės, sertifikavimas, parama“.

Jame – atsakymai į šiuos ir daugelį kitų klausimų, iškylančių svarstantiems iš įprastinio ūkininkavimo pereiti į ekologinį, taip pat tiems, kurie dar tik nori pradėti ūkininkauti, bet jau žino, kad tai darys ekologiškai.

Pranešėjai: ekologinės gamybos sertifikavimo ir kontrolės įstaigos „Ekoagros“ bei Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos atstovai.

Programa:

10:00 „Ekologinės gamybos principai, esmė ir nauda“, VšĮ „Ekoagros“ direktorė Virginija Lukšienė

10:20 „Kaip pradėti ekologinės gamybos sertifikavimą“, VšĮ „Ekoagros“ I sertifikavimo skyriaus vadovė Inga Urbonavičienė

10:50 „Parama ekologiniam ūkininkavimui 2024 m.”, Nacionalinės mokėjimo agentūros Žemės ūkio paramos departamento Metodikų rengimo ir koordinavimo skyriaus vyriausioji specialistė Jolanta Deltuvienė

11:10 Atsakymai į klausimus

PRISIJUNGIMO NUORODA: 

https://us02web.zoom.us/j/87804802593