Kviečiame prisijungti prie maltiečių iniciatyvos „Mažoj širdelėj – didelės idėjos“

Paskelbta 5 rugpjūčio, 2021 m., skiltyje Pranešimai

Maltiečiai devintus metus vykdo vaikų paramos akciją „Mažoj širdelėj – didelės idėjos“, kurios tikslas – surinkti mokyklinių priemonių ir lėšų vaikams iš socialines ar finansines problemas patiriančių šeimų. Norime, kad visi Lietuvos vaikai rugsėjo 1- ąją pasitiktų pilnomis kuprinėmis, nejaustų atskirties ir bendraamžių patyčių. Mokymo priemonės bus išdalintos stokojantiems vaikams mokslo metų pradžioje, dalis jų liks maltiečių vaikų dienos centruose, kad visus metus vaikai galėtų pasipildyti kuprines ir turėtų reikmenų ugdymui. Surinktos lėšos bus skirtos vaikų psichologinei sveikatai gerinti. Turime 16 maltietiškų vaikų dienos centrų, kur po pamokų vaikai gauna nemokamą maitinimą, ruošia pamokas, mokosi socialinių įgūdžių.

Be vaikų dienos centrų, priemonės atiteks maltiečių globojamiems daugiavaikių šeimų vaikams, nukeliaus į specialiųjų poreikių turinčių vaikų įstaigas, krizių centrus, šeimynas, bendruomenių centrus.

Vaikams reikalingi sąsiuviniai, rašymo, ugdymo (flomasteriai, spalvoti pieštukai, guašas, akvarelė, teptukai, spalvotas popierius, žirklės, klijai, plastilinas ir kt.) priemonės, kuprinės, lauko ir stalo žaidimai, sportinis inventorius (kamuoliai, šokdynės, svarmenys, kilimėliai, kt.), knygos ir spalvinimo knygelės. Taip pat mokiniai prašo padovanoti sportinės aprangos ir avalynės.

Norint prisidėti prie akcijos, reikėtų:

– Suorganizuoti daiktų ir lėšų rinkliavą įmonėje – pastatyti fojė ar kitur dėžę ir pakviesti kolegas pripildyti ją vaikams reikalingomis priemonėmis.

– Jei norite paremti konkretų vaikų dienos centrą ar konkretaus miesto vaikus, suorganizuosime susitikimą – galėsite daiktus perduoti patys. Dienos centrų sąrašą rasite https://maltieciai.lt/

– Aukoti lėšų https://maltieciai.lt/aukok/ ar tiesiai į sąskaitą LT29 4010 0510 0399 2200.

– Jei norite asmeniškai paremti, skambinkite tel. 8 613 17 949 (Rasa).

Akcija tęsis iki rugsėjo mėn. pabaigos.

Tikimės bendradarbiavimo, kad Lietuvos vaikų idėjos užaugtų ir turėtų ateitį.