Kviečiame dalyvauti nemokamuose kursuose „Karščio streso valdymas pieninių ir mėsinių galvijų ūkiuose“

Paskelbta 16 balandžio, 2024 m., skiltyje Pranešimai

Lietuvos gyvulininkystės ūkiai, kiekvienais metais vis dažniau susiduria su karščio streso problema. Karščio streso daroma žala gali pasireikšti ne tik matomais pakitimais (produkcijos sumažėjimas, reprodukcijos sutrikimai, infekcinių ligų padažnėjimas), bet tai gali turėti ir ilgalaikę neigiamą įtaką galvijų sveikatos, reprodukcijos ir gerovės būklei.

2024 m. balandžio 18 ir 22 d. 9-15:30 val.  kviečiame dalyvauti LSMU Veterinarijos akademijos organizuojamuose nemokamuose kursuose „Karščio streso valdymas pieninių ir mėsinių galvijų ūkiuose“.  Balandžio 18 d. kursai vyks Skuodo rajono savivaldybės Tarybos posėdžių salėje, Vilniaus g. 13 Skuodas.

Balandžio 22 d. kursai vyks Skuodo rajono savivaldybės posėdžių salėje, 115 kab., Vilniaus g. 13, Skuodas.

Kursų metu bus pateikiama informacija ne tik apie karščio streso daromą žalą, bet ir būdus šios žalos mažinimui, taip pat pateikiamos praktinės rekomendacijos, analizuojami praktiniai, Lietuvos ūkių pavyzdžiai.

Kursus ves LSMU VA Stambiųjų gyvūnų klinikų veterinarijos gydytojai – praktikai, konsultuojantys Lietuvos ūkius: prof. R. Antanaitis, dr. D. Malašauskienė, dr. M. Televičius, M. Urbutis.

Šie kursai skirti galvijų laikytojams, konsultantams, veterinarijos gydytojams, gyvulininkystės specialistams ir visiems su gyvulininkyste susijusiems asmenims.

Išklausiusiems kursus bus išduoti ŽŪM nustatytos formos 16 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Susidomėjusius prašome registruotis:

 Tel. Nr.  8 685 552 90

arba  e.p. [email protected]