Vakcinavimas

Kiekvieną ketvirtadienį be išankstinės registracijos:

  • Skuodo pirminės sveikatos priežiūros centre nuo 8.00 val. iki 15.00 val.,
  • Uosto poliklinikos Skuodo padalinyje nuo 11.00 val. iki 18.00 val.,
  • Mosėdžio pirminės sveikatos priežiūros centre nuo 12.00 val. iki 16.00 val. galima pasiskiepyti su „Pfizer“ vakcina. Su šia vakcina skiepijami asmenys nuo 12 metų.

Jei asmuo, norintis pasiskiepyti, yra 12–15 metų, jis turi atvykti kartu bent su vienu iš tėvų (įtėvių), globėjų arba rūpintojų.

Primename, kad su savimi būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Kai bus galimybė šiose įstaigose pasiskiepyti kitomis vakcinomis, informacija bus pateikta.

Kontaktai vakcinavimui
Kontaktai vakcinavimui

Atnaujintas COMIRNATY puslapis lietuvių kalba: https://www.comirnatyeducation.lt/lt/

VAIKŲ VAKCINACIJA

Tėvai (įtėviai), globėjai arba rūpintojai registruoti vaikus vakcinacijai gali internetu www.koronastop.lt arba skambindami trumpuoju numeriu 1808 bei į VšĮ Skuodo pirminės sveikatos priežiūros centro registratūrą . Vienas iš tėvų (įtėvių), globėjų arba rūpintojų turės lydėti vaiką į VšĮ Skuodo pirminės sveikatos priežiūros centrą, o atvykus pateikti savo ir vaiko asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus. Atvykimas yra traktuojamas kaip sutikimas skiepytis, todėl sutikimo pažymos pildyti nereikės.

Vaikai nuo 5 iki 11 metų amžiaus skiepijami dviem mažesnio tūrio „Comirnaty“ vakcinos dozėmis. Tarp pirmos ir antros dozės turi būti daroma 21 dienos pertrauka.

Pažymime, kad 5–11 metų vaikai bus skiepijami tik VšĮ Skuodo pirminės sveikatos priežiūros centre. Dėl galimybės pasiskiepyti reikėtų pasidomėti iš anksto ir registruotis telefonu (8 440) 43 814.

COVID-19 liga persirgusiems vaikams galioja tokia pati tvarka, kaip ir suaugusiems:

registruotis vakcinacijai galima ne anksčiau kaip 150 dienų po ligos nustatymo;

skiepijama viena vakcinos doze, išskyrus šiuos atvejus:

jeigu praėjus ne mažiau kaip 21 dienai po COVID-19 ligos yra atliekamas antikūnų tyrimas ir gaunamas neigiamas rezultatas;

gydytojo sprendimu asmenims, kuriems taikomas sisteminis imunosupresinis gydymas ar yra nustatytas imunodeficitinis sutrikimas;

esant objektyvioms aplinkybėms ir asmeniui arba jo atstovui pageidaujant būti vakcinuotam pagal dviejų dozių vakcinavimo schemą.

Paskelbta: 13 rugsėjo, 2021 | Atnaujinta: 30 gruodžio, 2021