Gyventojai skiepyti „AstraZeneca“ vakcina: pasiskiepijo ir Administracijos direktoriaus pavaduotojas

Paskelbta 14 balandžio, 2021 m., skiltyje COVID-19, Naujienos

Šiandien vyko gyventojų pagal galiojančius teisės aktus skiepijimas „AstraZeneca“ vakcina.

Šiandien pirmąja doze pasiskiepijo ir Skuodo rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Rokas Rozga. Jo teigimu, skiepas išties buvo laukiamas, abejonių dėl COVID-19 vakcinų nebuvo.

Skiepu pasidžiaugė ir Savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vedėjas Rimvydas Daukšas: „Esu dėkingas už galimybę pasiskiepyti, manau kiekvienas turėtų pasinaudoti tuo. Būsime saugesni“.

Iš viso Skuodo pirminės sveikatos priežiūros centras „AstraZeneca“ vakcinomis paskiepijo 528 asmenis, Mosėdžio pirminės sveikatos priežiūros centras – 150 asmenų, Uosto poliklinikos Skuodo padalinys – 40 asmenų.

Šiandien skiepijosi ir įvairių įstaigų, įmonių atstovai, seniūnijų seniūnai, Klaipėdos APGV Skuodo priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovai.

Jei turite klausimų dėl vakcinacijos, galima kreiptis šiais telefonais 8 616 41 132, 8 614 96 176. Šiuo metu svarbiausia prioritetinė asmenų grupės yra 65 m. asmenys ir vyresni.

Priminkite apie galimybę pasiskiepyti pažįstamiems garbaus amžiaus žmonėms. Neturint galimybės patiems atvykti į skiepijimo centrą, galima kreiptis į gyvenamosios vietos seniūniją. Bus suteikta pavežėjimo paslauga.

Skiepijimo akimirkos