Apdovanojimui siūlykite Skuodo rajono savivaldybės bendruomenes, aktyviai veikiančias COVID-19 laikotarpiu

Paskelbta 3 lapkričio, 2020 m., skiltyje COVID-19, Naujienos

Vidaus reikalų ministerija yra numačiusi pagerbti Lietuvos bendruomenines organizacijas, aktyviai prisidedančias prie COVID-19 sukeltų problemų sprendimo savo savivaldybėje, ir viešinti gerąsias jų veiklos patirtis.

Lietuvos savivaldybių asociacija atliko tyrimą apie bendruomeninių organizacijų veiklą 2020 m. karantino metu.  Atlikto tyrimo metu pastebėta, kad šiuo nelengvu visai šaliai ir kiekvienam gyventojui metu miestų, miestelių ir kaimų bendruomenės dar labiau susitelkė ir savo darbais prisidėjo prie COVID-19 pasekmių mažinimo.

Prašome iki lapkričio 7 d. pateikti el. paštu [email protected] siūlymus dėl aktyviausios Skuodo rajono savivaldybės bendruomenės ar kelių aktyviausių bendruomenių nominavimo.

Prašome pateikti bendruomeninės organizacijos (vienos ar kelių COVID-19 laikotarpiu (pavasarį ar šiuo metu) aktyviausiai veikusių ar veikiančių) pavadinimą, organizacijos buveinės adresą ir trumpai aprašyti šios bendruomeninės organizacijos indėlį, sprendžiant COVID-19 sukeltas problemas.